قالیشویی در غرب تهران

شعبه غرب تهران

یکی از شعبه های مشتری‌مدار با درصد بالای رضایت مشتریان، قالیشویی ستاره کویر در غرب تهران می‌باشد. شما می‌توانید سفارش خود را یا به صورت تلفن و یا بصورت سفارش آنلاین ثبت بفرمایید.

شماره تلفن‌های ثابت

شماره موبایل مدیریت قالیشویی

ثبت سفارش آنلاین

10درصد تخفیف

قالیشویی در لواسان

فرش ‌ها یکی از لوازمی هستند که در بیشتر خانه‌ های ما ایرانی‌ها استفاده می‌ شود. فرش‌ها نیز مانند هر اثاثیه دیگری نیاز به نظافت و شستشو دارند. ازاین رو کارخانه قالیشویی ستاره کویر به عنوان یک قالیشویی در غرب تهران بخش اعظمی از کار خود را به خدمات‌ رسانی در زمینه شستشوی انواع فرش‌ها با استفاده از دستگاه‌ های مجهز، مواد مناسب و پرسنل با تجربه اختصاص داده است.

این قالیشویی به این صورت عمل مینماید که ابتدا فرش ها را به صورت لول شده با ذکر مشخصات مشتری دریافت کرده و با احتیاط کامل تا کارخانه قالیشویی، حمل میکند سپس، فرش ها از نظر الیاف و ضخامت الیاف بررسی شده و پس از تشخیص متناسب با نوع فرش مورد نظر از دستگاه های شستشوی قالی دو برسه و سه برسه و چهار برسه استفاده مینمایند. پس از آن فرش های مورد نیاز توسط رفوکاران با تجربه رفو شده و به صورت لول شده به مشتری تحویل داده می شود.

در شستشوی فرش در قالیشویی در غرب تهران علاوه بر رعایت نکات ذکر شده، تحویل به موقع و حفظ فرش از آسیب های احتمالی، از نکات بسیار مهمی می باشد.
استفاده از شوینده های شیمیایی و شستن فرش با روش های قدیمی الیاف آن ها را از بین برده و عمر فرش را کوتاه میکند و حتی از قیمت آن می کاهد؛ به همین جهت قالیشویی ستاره کویر آماده ارائه خدمات به کلیه مناطق تهران می باشد.

شما عزیزان جهت تماس با شعبات قالیشویی در غرب تهران می توانید از طریق واتساپ، به صورت تلفنی و یا به صورت آنلاین ارتباط برقرار کرده و سفارش خود را ثبت نمایید. قالیشویی ستاره کویر، با سال ها تجربه موفق در کسب رضایت مشتریان خود ، امروزه با قدرتی بیش از گذشته در عرصه فعالیت اینترنتی در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

قالیشویی در غرب تهران